Esimene poolaeg kulges üsna tasavägiselt, sest Bilbao läks kodupubliku ees pikemale mõttepausile napis 36:34 eduseisus. Kuid kolmandal veerandil rebisid võõrustajad liiga kuuendalt satsilt eest juba enam kui 10 punktiga, seda edu nad käest ei andnud ja nad võitsid kohtumise 81:71.

Bilbao poolel jõudis vaid kaks meest kahekohalise punktisummani, parim oli Keith Hornsby 21-ga. Vahetusest sekkunud Kullamäe panustas 19 minuti jooksul võitu kaheksa punkti (visked mängust 3/7), kahe lauapalli ja ühe korvisööduga, eestlase minutite ajal jäi meeskond kolme silmaga plussi. Kaotajate edukaim oli Nicolás Brussino 16 silmaga.

Hispaania kõrgliigas jõuab 34-voorulise põhihooaja lõpuks kaheksa paremat kohamängudele. Sander Raieste ja Maik-Kalev Kotsari tööandja Baskonia on 15 võiduga üheksas ja Bilbao 13 võiduga 11. Baskonia peab oma 28. vooru pühapäeval, kui nad sõidavad küll Valenciale.