Flora haaras Sportland Arenal toimunud vastasseisus Narva Transi vastu avapoolaja lõpus kaheväravalise edu, kui Mark Anders Lepik realiseeris 41. minutil penalti ning lõi kaks minutit hiljem ka teise värava. Riietusruumist tuli taas särtsakamalt välja kodumeeskond, minnes Maksim Kalimullin tabamusest juba 3:0 juhtima. Tundus, et mängus saatus on sellega lõplikult otsustatud, ent võta näpust.

Neli minutit pärast Kalimullini väravat saatis palli oma võrku Danil Kuraksin. Indu juurde saanud Trans jätkas üritamist ning 84. minutil olid Pierre Kabore ja Leonardo Roloni väravate järel tablool juba viiginumbrid. Viimane sõna jäi siiski Florale, kui 87. minutil vormistas Lepik kübaratriki, kindlustades Tallinna klubile 4:3 võidu.