Baskonia kangelane oli Markus Howard, kes tabas 12-st kaugvisest seitse ja tõi 35 punkti.

Koduväljakul mänginud Real võitis avaveerandi 27:17 ja juhtis poolajavileks 48:42. Kolmandal perioodil mängisid külalised kaotusseisu tagasi ja asusid veerandi lõpuks juhtima 65:64.

Viimast neljandikku alustas Real 5:0 spurdiga, kuid veerandi keskpaigas vastas Baskonia peamiselt Howardi ja Matt Costello punktide abil 13:0 spurdiga ja asus omakorda juhtima 80:73. Real jõudis veel korraks punkti kaugusele (81:82), ent külalised lõpuminutitel enam edu käest ei andnud. Howard käis seejuures viimase 32 sekundi jooksul kolm korda vabaviskejoonel ja realiseeris kuuest viskest viis.

Kui Howard tõi võitjate parimana 35 punkti, siis Costello lisas 19 silma. Reali resultatiivseimad olid Mario Hezonja 18, Džanan Musa 16 ja Fabien Causeur 13 punktiga.

Algviisikus alustanud Kotsar tõi kaheksa ja poole mänguminutiga neli punkti, kõik viimase veerandaja algul (kahesed 1/4, vabavisked 2/2), ja hankis ühe lauapalli. Raieste kolmandat Euroliiga mängu järjest platsile ei saanud.

Real on 26 võidu ja seitsme kaotusega põhiturniiri võidu kindlustanud, Baskonia (17-16) jagab voor enne põhiturniiri lõppu Bologna Virtusega kaheksandat-üheksandat kohta. Eestlaste tööandja kindlustas ühtlasi pääsu play-in turniirile ehk esikümnesse püsima jäämise.

Viimases voorus kohtutakse järgmisel nädalal võõrsil just Virtusega. Võidu korral lõpetatakse põhiturniir kaheksandana, kaotuse korral ähvardab kümnendaks langemine (juhul, kui Istanbuli Anadolu Efes võidab samal ajal koduplatsil Belgradi Crvena Zvezda).

Teistes tänastes mängudes alistas Anadolu Efes Istanbuli klubide põnevas derbis Fenerbahce 82:80, Milano mängis Itaalia klubide vastasseisus üle Virtuse 90:75 ja Ateena Panathinaikos võitis võõrsil Müncheni Bayerni 82:75.