Viimati mängis Al-Nassr 8:0 üle liigatabelis 17. kohta hoidva Abha. Kohtumises tehti sotid selgeks juba avapoolajal, mis kallutati enda kasuks 5:0. Seejuures sai Al-Nassri tol päeval löödud kaheksast tabamusest kolm enda nimele Ronaldo, neist kaks esimest sündisid 11. ja 21. minutil otse karistusöögist.

Portugali ründaja vormistas kaabutriki ka kolm päeva varem toimunud vastasseisus Al-Taee vastu, kus teeniti 5:1 võit. Kui Abha vastu sündisid Ronaldo kolm tabamust 31-minutilise ajavahemiku jooksul, siis mängus Al-Taeega oli portugallase esimese ja kolmanda värava ajavahe vaid 23 minutit.

Viimati lõi Ronaldo kahes järjestikuses matšis kübaratriki 2015. aastal Madridi Realis mängides. Toona sai ta Hispaania kõrgliiga mängus Espanyoli vastu oma nimele viis väravat ja kolm päeva hiljem Meistrite liigas Donetski Shakhtari vastu kolm väravat.

Ühtlasi hoiab Ronaldo Saudi Araabia meistriliiga väravalööjate edetabelis kindlat esikohta. 26 mänguga on portugallane löönud 29 väravat. Tema järel on 22 tabamusega teine Al-Hilali serblasest ründaja Aleksandar Mitrovic.

Saudi Araabia meistritiitlist peab Ronaldo tänavu aga suure tõenäosusega suu puhtaks pühkima, kuna kaheksa vooru enne hooaja lõppu jäädakse Al-Hilalist maha juba 12 punktiga.