Saksamaa kõrgliiga poolfinaalis alistas Timo Tammemaa ja Robert Tähe koduklubi Berliini Volley geimidega 3:1 (22, -17, 21, 17) Lüneburgi ja pääses 3:0 seeriavõiduga finaali.

Rohkelt mänguaega saanud temporündaja Tammemaa tõi 11 punkti (+8), episoodiliselt sekkunud nurgaründaja Täht skoori ei avanud. Finaalivastane on kas Giesen või Friedrichshafen, Giesen juhib poolfinaali mängudega 2:1.

Prantsusmaa meistriliigas jätkas suurepäraste esitustega Märt Tammearu, kelle võistkond Tours võitis veerandfinaali teises matšis kodusaalis Montpellieri 3:1 (22, 21, -23, 23). Seeria esimeses mängus 25 punkti kogunud nurgaründaja Tammearu sai eile üleplatsimehena kirja koguni 28 punkti (+22). Tours juhib seeriat mängudega 2:0.

Belgia kõrgliigas peetakse play-off’e kuue võistkonna turniirisüsteemis, kus kaks paremat pääsevad finaali. Pärast kaheksat vooru on finalistid selgunud: nendeks on Henri Treiali koduklubi Roeselare ja Renet Vankeri võistkond Maaseik.

Täisedu kaheksa võiduga jätkav Roeselare alistas kolmapäeval 3:0 (15, 16, 21) Meneni ning seitse võitu ja ühe kaotuse kogunud Maaseik oli samuti 3:0 (20, 20, 21) üle Leuvenist. Leuveni klubis mängib Stefan Kaibald ja nad kohtuvad pronksiheitluses Alex Saaremaa tiimi Aalstiga.