Pärnu Sadam püsis mõlemas kohtumises hästi mängus. Kalevi spordihallis juhtisid nad esimesel poolajal parimal juhul 20 punktiga, veel kolmanda veerandi keskpaigas olid nad peal, aga lõpuks jäid nad 77:83 alla. Teiseski kohtumises olid suvepealinlased kolmandal veerandil ees, aga lõpuks tuli 63:77 kaotus. Miks läks nii?

1. Siim-Markus Post väsis mõlema kohtumise lõpuks. Paberil on Pärnu meeskonna mängujuhid Post ja Brandon Alston, aga viimati mainitu oma rolliga hakkama ei saanud. 28-aastase ameeriklase minutite ajal jäi pall ilmselgelt seisma ja suvepealinlaste rünnakud jooksid lukku. Seega polnud peatreener Gert Kullamäel muud võimalust, kui jooksutada kõvasti Posti. See andis kohtumiste lõppudes tunda, sest...