Saate peateemad:

- Keenia ralli: kas Ott Tänaku punktikaod muutuvad juba liiga suureks või tuleb hoopis tänada uut punktisüsteemi ja tõdeda, et suures pildis pole katki tegelikult midagi? Mis on üldse mõte nii ekstreemsel rallil, nagu me Keenias nägime?

- Hyundai vihjas, et WRC sarjas jätkamine pole reeglite-segaduse tuules sugugi kindel. MM-sarja kritiseeris intervjuus Dirtfishile valjuhäälselt ka Tänak: otsuseid teevad suvalised inimesed! Kas sari liigub katastroofi suunas?

- Eesti jalgpallikoondis kaotas Soomele ehk on võiduta juba 13 mängus järjest. Nutame või nõustume ja rõõmustame, et teine poolaeg ju andis lootust küll? Ja et sisekliima olevat suurepärane, meeskond optimistlik ja kindlalt Thomas Häberli seljataga. Või ikkagi - millel see optimism ikkagi põhineb?

- Eesti Olümpiakomitee muutis Team Estonia toetussüsteemi nii tippudele kui ka noortele ning tegi „reha“ toetatavate nimekirjas: suurimad pudenejad olid Kelly Sildaru ja epeenaised, aga alumiste toetusesaajate seas ka näiteks Eva-Lotta Kiibus ja Marko Kilp. Kas põhjendatud?

- Koduse võrkpallihooaja (seni) põnev lõpplahendus: Võru Barruse vägev piltitulek, aga kas finaalis ka põnevust suudetakse pakkuda? Kuidas said kohtunikud finaali avamängus nii piinliku apsaka läbi lasta?

- Korvpallihooaja kulminatsioon algas: BC Kalev/Cramo tüüris, küll mitte lihtsalt, Eesti-Läti liiga esinelikusse, samas kui Tartu alustas veerandfinaalseeriat Ventspilsis suure kaotusega ja pudenes konkurentsist ka Põhja-Euroopa Liigas. Miks Tartu oma potentsiaali välja ei mängi?

1x
00:00

Asu „Mehed ei nuta“ jälgijaks:

Vaata veel:

Saate koduleht delfi.ee/mehedeinuta„Mehed ei nuta“ Facebookis.

Saatejuhtidele saab küsimusi saata Facebookis või meiliaadressil men@delfi.ee.

Kuula kõiki Delfi taskuhäälingusaateid uuenenud Delfi Taskust!