Tartu pääses avageimi Timo Lõhmuse serviseeria abil 1:3 kaotusseisust 6:3 juhtima. Seejärel võttis külaliste peatreener Toomas Jasmin esimest korda aja maha. Tartu aga kasvatas eduseisu ja võitis avageimi kindlalt 25:18. Teine geim kulges tasavägiselt. Alar Rikbergi hoolealused olid stabiilselt punkti või kahega ees, aga Pärnu püsis tempos. Nii läks geimi lõpuni välja. 23:23 seisul lahendas Lõhmus kaks pallivahetust järjest punktiks, millega viis Tartu ette 2:0.

Kolmandas vaatuses läksid pärnakad juhtima 9:6, aga külaliste paar eksimust ja tartlaste hea kaitse aitas võõrustajad 10:9 ette. 14:17 kaotusseisust tegi Pärnu 6:1 spurdi. Külalised hoidsid edu, mängisid rünnakul edukalt ning hea blokikaitsega vormistasid kolmanda geimi enda kasuks 25:20. Neljandas geimis pääses ette kord Tartu, kord Pärnu, aga kumbki tiim ei suutnud suuremat edu välja võidelda. Punkt-punkti heitluses venis geim pikaks. Pärnu päästis kolm matšpalli ja omas ise mitut geimpalli. Lõpuks jäi aga peale Tartu 32:30, otsustavas pallivahetuses lõi Raadik rünnakul palli auti.

Tartu resultatiivseim oli Timo Lõhmus 16 punktiga (+4). Mart Naaber panustas võitu 13 (+12) silma, Daniel Matheney ja Tamur Viidalepp kogusid 11 silma.

Pärnu poolel tõi kapten Andrus Raadik üleplatsimehena 23 punkti (+14). Kristo Peterson lisas 14 (+10) ja Siim Rantanen 10 silma (-1).

Kolme võiduni peetav seeria jätkub sel neljapäeval Pärnus.