Rostocki 21:20 juhtimisel lõppenud avaveerandi järel haaras juhtohjad Oldenburg ning poolajapausile mindi juba eestlase koduklubi 45:36 eduseisus. Kui kolmanda veerandaja järel juhtis Oldenburg veel 69:55, siis viimase 10 minutiga tehti sotid lõplikult selgeks ning kirjutati tabelisse 35-punktiline võit.

Oldenburgi resultatiivseimaks kerkis Geno Crandall, kes tõi võitjate kasuks 27 punkti. Chaundee Brown Jr. toetas teda 15 punkti ning Norris Agbakoko 12 punkti ja 16 lauapalliga. Kaotajate parim oli Derrick Alston Jr. 24 punktiga.

Konontšuk teenis mänguaega veidi alla 19 minuti, kogudes statistikasse seitse punkti (kahesed 2/3, kolmesed 1/4), seitse lauapalli ja kaks korvisöötu.

Oldenburg jätkab kaheksa vooru enne põhihooaja lõppu 12 võidu ja 14 kaotusega 10. kohal, mis tagaks koha play-in mängudel. Järgmine kohtumine seisab klubil ees komapäeval, kui võõrustatakse tabeli 13. real paiknevat Syntainics MBC meeskonda.