Sportland Arenal toimunud kohtumist paremini alustanud Levadia jõudis sihile 24. minutil, kui Nikita Baranovi pea olematust küünarnukipuutest määrati võõrustajatele VAR-i ülevaatuse järel penalti, mille realiseeris kindlalt Til Mavretic.

Paide asus teisel poolajal uljalt viigiväravat jahtima, kuid 64. minutil saadi ise nõelata, kui Ioan Yakovlevi madalale karistuslöögile sai varba vahele Bourama Fomba, kindlustades Tallinna klubile 2:0 võidu.

Kohtumine kulges ääretult tuliselt ning peakohtunik Karl Koppel pidi jagama suisa üheksa kollast hoiatuskaarti, millest kuus teenisid Levadia ja kolm Paide mängumehed.

Tallinna Levadia jätkab nelja vooru järel Premium liiga ainuliidrina, olles teeninud maksimaalsed 12 punkti. Paide on üheksa silmaga kolmandal kohal. Kahe klubi vahele jääb 10 punktiga Nõmme Kalju.