Serie A pingereas viimasel real olev kohta hoidev Joonas Riismaa leivaisa Brindisi näitas kodusaalis play-offi koha eest võitlevale Sassari Dinamole hambaid, sest esimese poolaja nad kaotasid 30:35 ning kolmandal veerandi keskpaigas olid võõrustajad taga veel kolmega. Ent lõpuks jäi Eesti koondise suure ääre Kaspar Treieri tööandja peale 76:70.

24-aastane Treier möllas väljakul kuus ja temast kaks aastat noorem Riismaa üheksa minutit, aga kumbki kätt valgeks ei saanud. Mitte ühtegi viset võtnud Treieri arvele jäi kaks lauda ning kaks kaugviset mööda pannud Riismaale üks. Sassari parimana tõi Alessandro Cappelletti 16 punkti, Brindisit vedas 26 silma kogunud Xavier Sneed.

Viis vooru enne hooaja lõppu on Brindisi seitsme võiduga viimasel kohal, püsimajäämist kindlustav 14. positsioon on neist kahe võidu kaugusel. Sassari on tosina võiduga kümnes, sealjuures viimasest viiest mängust on tulnud neil neli õnnestumist. Kuid tabel on väga tihe, sest kuues kuni kümnes sats mahuvad ühe võidu sisse.