Bayern kaotas täna peetud klassikalises vastasseisus kodus Dortmundi Borussiale 0:2. Borussia poolelt tegid 10. minutil skoori Karim Adeyemi ja 83. minutil Julian Ryerson.

Mõned tunnid varem alistas tabeliliider Leverkuseni Bayer kodus Hoffenheimi 2:1. Võit tuli raskelt, sest kaotusseisust tuldi välja viimaste minutitega. 88. minutil viigistas skoori Robert Andrich ja esimesel lisaminutil tõi Patrik Schick Leverkusenile magusad kolm punkti.

Leverkuseni edu teisel kohal jätkava Müncheni Bayerni ees oli juba enne laupäeva suur, aga nüüd kasvas see 13 punkti peale. Mõlemal on pidada veel seitse kohtumist, seega on laual maksimaalselt 21 punkti. Et Leverkusen midagi ära andma hakkaks, näib ebatõenäoline, sest nad pole sel hooajal Bundesligas kaotanud ühtegi matši (23 võitu, 4 viiki).

„Õnnitlen Leverkuseni Bayerit. Tiitliheitlus on läbi,“ tunnistas Müncheni Bayerni peatreener Thomas Tuchel valge lipu heiskamist.

Leverkuseni Bayeri jaoks oleks Bundesliga tiitel klubi ajaloo esimene. Seni on viiel korral tuldud teiseks, viimati hooajal 2010/11.