Avageimi kontrollisid esialgu võõrustajad, kes said kätte napi, paaripunktilise edu ning hoidsid seda pikalt. 22:24 kaotusseisust päästsid külalised kaks geimpalli. Siis lõi TalTechi temporündaja Marx Aru seisuks 25:24. Järgmisel pallivahetusel lõi Võru kapten Kristo Kollo palli piiride sisse maha (mida ka teleülekande kordusest näha oli), aga kohtunik luges selle auti. Nii sai TalTech avageimi endale 26:24.

Tasavägiselt alanud teises vaatuses pääsesid Andres Toobali hoolealused ette 12:8 ja mõnepunktilist edu enam ei käest ei antud. 18:23 kaotusseisust tõi Kollo Võru kolme punkti kaugusele. Aru järjekordne edukas rünnak ja Albert Hurda serviäss viisid võõrustajad aga ette geimidega 2:0.

Kolmandas geimis panid tallinlased paremuse lõplikult maksma, võites selle kindlalt 25:13.

Matthew Aubrey tõi võitjatele 11 punkti, Marx Aru ja Andri Aganits panustasid kumbki üheksa silma. Võru ridades kogus Renato Santos 13 punkti, Kristo Kollo assisteris kaheksa punktiga.

Finaalseeria jätkub 2. aprillil kell 19 Võrus.

Kristo Kollo videointervjuu:

Andres Toobali videointervjuu:

TalTechi naiskond alustas võidukalt

Kolme võiduni peetava naiste finaalseeriat alustasid TalTech ja Rae Spordikool/Viaston. Ülikoolitiim võitis avamängu 3:1 (25:10, 21:25, 25:17, 25:16).

TalTechi resultatiivseim oli Nette Peit 21 punktiga (+11). Marily Lass panustas võitu 14 (+8) ja Kätriin Põld 11 silma (+8). Ilma kapteni Liis Kiviloota mänginud Rae poolel kogus Merili Kõrvel 18 silma (+7). Silvia Pertensi nimele jäi üheksa punkti (-2).

Finaalseeria jätkub 2. aprillil kell 19 Tuule spordihoones.