Nädalavahetusel ACB-s Kristian Kullamäe lõpusekundi kolmesest Billbaole kaotanud Baskonia alustas ka neljapäevast duelli konarlikult. Anadolu Efes kasvatas eduseisu kiirelt kahekohaliseks ning esimene veerandaeg lõppes Türgi klubi 32:22 juhtimisel.

Teise veerandaja algus kuulus Baskoniale ja mõne minutiga vähendati kaotuseis viiele silmale. Järgnevatel minutitel näitas taaskord ladusamat minekut Andole Efes, kuid 12-punktiliseks käristatud juhtnumbrid kahanesid poolajapausiks neljale, kuna Baskonia lõpetas veerandaja tugeva 8:0 spurdiga.

Riitusruumist tuli parema hingamisega välja taas aga Andolu Efes, kasvatades viie minutiga eduseisu 63:47-le. Baskonia suutis veerandajaga visata vaid kaheksa punkti, mistap sai Türgi klubi minna viimasele neljandikule vastu juba 77:53 juhtimisel. Mänguks viimase kümne minutiga enam ei läinudki. Anadolu Efes suutis kätte võidetud eduseisust kinni hoida, kirjutades tabelisse võidu numbritega 97:76.

Võitjate resultatiivseimaks tõusis Shane Larkin, kes kostitas Hispaania klubi 28 punktiga. Baskonia parim oli Markus Howard 15 silmaga. Algviisikusse kuulunud Kotsar teenis mänguaega veidi üle 23 minuti, kogudes statistikasse kaheksa punkti, kolm lauapalli ja kolm resultatiivset söötu. Raieste platsile ei pääsenud.

Kolmanda järjestikuse kaotuse saanud Baskonia jätkab kaks vooru enne Euroliiga põhihooaja lõppu 16 võidu ja 16 kaotusega üheksandal kohal, mis tagaks neile koha play-in turniiril. Sinna pääsemiseks tuleb halvima stsenaariumi korral aga mõlemad järelejäänud kohtumised võita, kuna Anadolu Efes jääb neist maha ühe ning Belgradi Partizan, Kaunase Žalgiris, Milano ja Valencia kahe võiduga.