Bulls juhtis enne neljandat veerandaega 80:70, aga mäng läks seisul 96:96 lisaajale. Seal viskas Bullsi ainsa korvi Drell, võit läks Clevelandile.

23-aastase Drelli arvele jäi 38 minutiga 15 punkti (kahesed 9/3, kolmesed 8/3, vabavisked 1/0), 11 lauapalli, 5 söötu, 2 vaheltlõiget ja 1 blokk. Sel hooajal sai Drell G-liigas kaksikduubli kirja seitsmendat korda.

Põhiturniiril 14 võidu kõrvale 18. kaotuse saanud Bullsi resultatiivseim oli 21 punktiga Evan Gilyard, 20 punkti ja 14 lauapalli tõi Adama Sanogo. Idakonverentsis asutakse 12. kohal ja play-off’i ei pääseta. Põhiturniiri lõpuni on Bullsil kaks mängu, Eesti aja järgi ööl vastu laupäeva ja pühapäeva võõrustatakse mõlemal korral Wisconsin Herdi.