Kvalifikatsioonis kuuenda aja välja sõitnud Aron (20) võitles taas poodiumikoha eest, ent tema võistluse rikkus vormeli esitiiva õnnetu purunemine kümnendal ringil.

Karjääri esimese F2 etapivõidu teenis 19-aastane prantslane Isack Hadjar (Campos Racing), kes tõusis stardiga liidriks ja juhtis sprindisõitu algusest lõpuni.

Teisena lõpetas 20-aastane tšehh Roman Stanek (Trident) ja kolmandana 21-aastane norralane Dennis Hauger (MP Motorsport).

Võistluse käigus tehti turvaauto tagant ka kaks kordusstarti. 10. ringi 12. kurvis tegid pirueti Andrea Kimi Antonelli ja Richard Verschoor, mille tulemusel lõhuti Aroni masina esitiib. Eestlasel tuli teha boksipeatus ja see röövis tema võimaluse kõrgest kohast.

„Olen sprindisõidu võiduga ülimalt rahul. Väga-väga lõbus oli kõiki ringe juhtida, see oli tore. Loodame sama homme,“ sõnas õnnelik võidumees Hadjar.

MM-sarja kokkuvõttes säilitas esikoha täna 11. kohaga piirdunud Zane Maloney (Rodin Motorsport). Tal on 47 punkti.

Kolmanda järjestikuse poodiumikoha saanud Hauger tõusis teiseks (37p). Kolmandat kohta jagavad Enzo Fittipaldi ja Kush Maini (32p). Tänavu esmakordselt punktideta jäänud Aron langes homse põhisõidu eel viiendaks (29p).