Võõrustajad kaotasid avaveerandaja 17:23 ning poolajapausile mindi juba tartlaste 43:40 juhtimisel. Kolmas veerandaeg lõppes samuti Tartlaste 13-punktilises eduseisus.

Viimastel minutitel tuli TalTech aga mängu tagasi ja 20 sekundit enne lõppu jõuti kolme silma kaugusele. Enamaks kodumeeskond siiski suuteline polnud ja Tartu Ülikool teenis 87:83 võidu.

Võitjate parimad olid Devin Harris 24 ja Robin Kivi 16 punktiga. Rinalds Malmanise arvele jäi 14 silma ja üheksa lauapalli. TalTechi parimana viskas Gregor Kuuba 17 punkti, Oliver Metsalu lisas 16 silma.

TalTechi rahuldanuks kolmapäevases mängus vaid võit, mis jätnuks ellu klubi lootused Eesti-Läti liiga play-off´ist. Hetkel ollakse turniiritabelis 14 võidu ja 15 kaotusega üheksandal positsioonil ning kuigi koha võrra kõrgemal paiknev Pärnu Sadam on viimase vooru eel vaid võidu kaugusel, siis omavahelistes mängudes ollakse Pärnuga miinuses.

Tartu (19-10) lõpetab igal juhul põhiturniiri viiendana ja kohtub veerandfinaalis lätlaste Ventspilsiga.