Žalgiris pööras mängu enda kasuks teisel poolajal, mis võideti lausa 21 punktiga (53:32).

Edmond Sumner oli leedukate resultatiivseim 16 punktiga, Keenan Evans lisas 14 silma ja seitse korvisöötu. Kevarrius Hayesi arvele kogunes 13 punkti, kuus lauda, kaks resultatiivset söötu ja kaks vaheltlõiget ning üks kulp.

Leedu suurklubil on nüüd tabelis 12 võitu ja 18 kaotust, millega asutakse 15. kohal. Virtus (17-13) on seitsmes.

Maik-Kalev Kotsari ja Sander Raieste koduklubi Baskonia jäi Belgradis alla kohalikule Partizanile 83:87. Hispaanlased olid terve kohtumise tagaajaja rollis, kuid suutsid lõpuminutitel vahe väikseks mängida.

Eestlaste panus jäi täna tagasihoidlikuks - Kotsar tõi kümne minutiga 2 punkti (kahesed 1/2) ja kolm lauapalli, Raieste mänguaeg piirdus 28 sekundiga.

Baskonia asub 16 võidu ja 14 kaotusega üheksandal kohal, Partizan (14-16) on kümnes.

Istanbuli Anadolu Efes alistas täna koduplatsil Olympiakose 85:72. Shane Larkin viskas 15 punkti ja jagas kuus resultatiivset söötu. Madridi Real mängis võõrsil üle Berliini Alba 86:79.