Juventus haaras juhtohjad teisel veerandajal, kui korra pääseti 13 punktiga ette. Vaheajaks oli külaliste edu 50:45.

Teisel poolajal Nevežis enam viigini ei jõudnud. Mitmel korral oli vahe üks-kaks punkti, aga Juventus suutis edu hoida. Kohtumise lõpuks jäi vahe viis silma.

Vahetusest sekkunud Jürgens rassis platsil ligi 22 minutit, mille jooksul viskas kuus punkti (kahesed 0/1, kolmesed 2/2). Lisaks noppis ta kaks lauapalli, jagas ühe resultatiivse söödu, aga tegi ka kaks pallikaotust.

Koduvõistkonna resultatiivseim oli Zane Waterman, kes säras 35 punktiga. Võitjate poolel viskas Dayshon Smith 22 silma.

Leedu kõrgliigas jätkavad Jürgens ja Nevežis viie võidu ja 16 kaotusega kümnendal ehk eelviimasel kohal. Veerandfinaali viiv kaheksas positsioon on kolme võidu kaugusel. Juventus (13-8) on neljas.