Pühapäeval Nord Spordihoones toimunud matš oli tabeliseisu vaates kaalukas, sest Paf liigas on lahtine veel üks kohamängude pääse. Võidu korral astunuks Pärnu ühe jalaga veerandfinaali, aga kaotuse puhul jätnuks nad TalTech/Optibetile üsna hea võimaluse neist mööda minna. Matši esimene pool kulges tasavägiselt, aga teise veerandi lõpus said pärnakad mängu lippama ning nad läksid puhkama 43:28 eduseisus.

Läbi teise poolaja näis külaliste eduseis olevat üsna kindel, aga normaalaja viimasel minutil jõudsid kalevlased kolme punkti kaugusele. Kuid rohkemaks polnud võõrustajatel jaksu ning Pärnu kirjutas liigatabelisse 14 kaotuse kõrvale 15 võidu numbritega 82:75. Suvepealinlased jäävad kohamängudelt eemale vaid juhul, kui nad kaotavad põhihooaja viimases matšis Prometeile ning samal ajal TalTech/Optibet alistab nii Tartu Ülikool Maks & Mooritsi kui ka Prometei.