Bilbao võitis avapoolaja 44:40. Kolmanda veerandaja järel oli külaliste eduseis 66:58. Viimase vaatusega pani Bilbao jõudude vahekorra lõplikult paika ning võttis 21-punktilise võidu.

Algkoosseisu kuulunud Kullamäe viskas 23 ja poole minutiga 17 punkti (vabavisked 2/3, kahesed 3/5, kolmesed 3/7), võttis viis lauapalli ja jagas kolm resultatiivset söötu. 17 punktiga oli eestlane ka oma võistkonna suurim skooritegija.

Bilbao poolel jõudsid kahekohalise punktiarvuni veel Tryggvi Hlinason (14 p), Keith Hornsby (13 p), Adam Smith (12 p) ja Thijs De Ridder (11 p). Joventuti särgis viskasid Andres Feliz ja Ante Tomic 19 punkti.

Kullamäe ja Bilbao jätkavad 10 võidu ja 15 kaotusega 11. kohal. Badalona on kümnes, neil on kirjas 14 võitu ja 11 kaotust. Sander Raieste ja Maik-Kalev Kotsari koduklubi Baskonia saldo on sama, mis Badalonal ehk tänane Joventuti kaotus oli play-off’i pääsu silmas pidades ka Baskoniale heaks uudiseks.