Punktidevaese avaveerandi võitis Pärnu 17:14. Poolajaks võitlesid külalised välja juba 15-punktilise edu (43:28). Kolmanda veerandajaga hakkasid võõrustajad vahet vähendama, enne viimast vaatust oli kaotusseis Kalev/Snabbi poolt vaadatuna üheksa punkti (50:59).

Neljandat veerandaega alustasid paremini Gert Kullamäe hoolealused, kes pääsesid 16 punktiga juhtima (66:50). Kalevlased tulid aga raskest seisust välja ja 54 sekundit enne normaalaja lõppu vähendas Eric Schmalz täpse kaugviskega vahe kõigest kolme punkti peale (75:78). Järgmisel rünnakul leidis Siim-Markus Post korvi alt üles Menno Dijkstra, kes tõi Pärnule kaks punkti juurde ning võidu suures plaanis ära kindlustas. Lõppskoor jäi 82:75.

Pärnu poolel oli väga lähedal kolmikduublile Siim-Markus Post. Tagamängija arvele jäi 20 punkti, 13 söötu ja kaheksa lauapalli. Robert Valge panustas võitu 20, Troy Barnies 14 ja Dijkstra 12 punkti.

Kalev/Snabbi särgis tegi suurepärase esituse Mark-Andreas Jaakson, kes viskas üleplatsimehena 29 punkti. Schmalzi arvele jäi 12 ja Toomas Raadiku nimele 10 silma.

Pärnu Sadam hoiab liigatabelis 15 võidu ja 14 kaotusega kaheksandat ehk viimast kohamängudele viivat kohta. TalTech/Optibetil on üheksandana koos 14 võitu ja 14 kaotust. Omavahelistes kohtumistes on eelis suvepealinlastel ehk tallinlased peavad kaheksandaks tõusmiseks koguma Pärnust enam võite.

Kalev/Snabb on aga nelja võidu ja 24 kaotusega viimasel ehk 16. kohal.