Paide linnastaadionil toimunud kohtumist alustas paremini Tallinna klubi ning juba kolmandal minutil mindi Danil Kuraksini rikošeti võtnud löögi järel juhtima. Uljalt viigiväravat jahtima asunud kodumeeskonda saatis viimaks edu 31. minutil, kui Nikita Baranov koksas nurgalöögi järel nahkkera peaga võrku.

Teine poolaeg kulges mõlemapoolsete võimalustega, millest pikima õlekõrre suutis tõmmata Paide. Mängu 76. minutil kukutas Markus Soomets karistusalas Herol Riibergi ning penaltipunkti taha asunud Robi Saarma kindlustas kodumeeskonnale magusa võidu.

Tegu oli Paide Linnameeskonna klubi ajaloo teise võiduga Flora vastu. Seni ainus skalp Tallinna klubi üle pärines 2015. aastast, kui kodustaadionil teeniti 2:1 võit.

Teises samal ajal toimunud kohtumises alistas Tartu Tammeka võõral väljakul 5:0 Narva Transi. Tartu klubi eest lõi kaks väravat leegionär Olawale Tanimowo ning ühe tabamuse said enda nimele Ahmed Adebayo, Tanel Tammik ja Giacomo Uggeri.

Paide jätkab Premium liigas täiseduga, olles võitnud kõik kolm kohtumist. Liidrikohta jagatakse Tallinna Levadiaga, kes oli laupäeval 2:0 parem Tallinna Kalevist. Samale pulgale võib tõusta ka Nõmme Kalju, kes kohtub pühapäeval kell 14.30 Nõmme Unitediga. Hooaja esimese kaotuse saanud Tallinna Flora on liigatabelis nelja silmaga viiendal kohal.