Karud olid põhihooaja viimase matši eel kaotuseta, sealjuures olid nad alates novembri keskpaigast 14 mängust tosinas visanud täis sada silma. Vinni Spordihoonesse kogunenud 145 inimest nägid neljapäeval vägevat Lääne-Virumaa meeskondade lahingut, kus kumbki osapool ei saanud matšis seitsmest punktist suuremad edumaad.

Esimese poolaja kaotas Reinar Halliku KK 47:48 ja kolm minutit enne normaalaja lõppu olid nad taga 81:83. Ent seejärel jooksid mõlema meeskonna rünnakud kipsi, sest ainsaks õnnestumiseks jäi kodumeeskonna ääre Patrik Peemoti korv, mis viis meeskonnad lisaajale. Seal olid teravamad Reinar Halliku KK mängijad, kes 94:92 võiduga kinkisid vastastele liigahooaja esimese kaotuse.

Võitjate poolel Peemot viskas 27 punkti, võttis maha üheksa lauda ning andis kaheksa korvisöötu. Ukrainlane Vitalii Shõmanskõi toetas teda 25 punkti, 14 laua ja kolme viskeblokeeringuga. Karude parim oli 26 punkti ja 15 lauapalliga Sten Saaremäel.

Ka päeva teine mäng oli põnevuslahing, sest Audentese Spordigümnaasium alistas 37 punkti visanud Marten Allese vedamisel 87:86 Viimsi KK duubelmeeskonna.

Esiliiga põhihooaja võitis Kadrina Karud/Tere (21 võitu), kellele järgnesid Eesti Maaülikool/Evocon (17), Reinar Halliku KK/Vinni vald (16) ja Tartu Ülikool/Estiko (15). Tabeli teine pool on siiski lahtine, sest esiliigas on pidamata veel kaks matši: reedel õhtul võõrustab Tartu Rock/Terminal 19.30 Rapla KK-d ning Rae Koss/Hansaviimistlus 19.45 Paide Viking Window’d.