Premier League’i debütant Luton alustas kohtumist suurepäraselt. 9. minutil viis Tahith Chong külalised juhtima, 31. minutil kasvatas Chiedozie Ogbene eduseisu kahele väravale. Avapoolaja esimesel lisaminutil tegi Ross Barkley seisuks 3:0.

Teisel poolajal algas Bournemouthi suur tagasitulek ja juba 64. minutiks oli seis viigis. 50. minutil lõi esimese värava Dominic Solanke, kellele see oli käimasoleval hooajal 15. väravaks kõrgliigas. Kümmekond minutit hiljem sahistas võrku Ilja Zabarnõi ja 64. minutil viigistas Antoine Semenyo seisu. Kodumeeskonna tagasitulekule pani uhke punkti just Semenyo, kes 83. minutil 4:3 võidu vormistas.

„See on uskumatu!“ rõõmustas kaks väravat löönud ghanalane BBC-le intervjuud andes. „Minu jaoks on saavutus juba Premier League’is mängida. Lüüa veel võiduvärav teeb mind väga rõõmsaks.“

Bournemouthist sai eile kolmas meeskond Premier League’i ajaloos, kes avapoolaja 0:3 kaotusseisust suutnud võidukalt välja tulla. 2001. aastal kaotas Manchester United vaheajaks Tottenham Hotspurile 0:3, aga võitis kohtumise 5:3. 2003. aastal tegi Wolverhampton teisel poolajal suure tagasituleku Leicester City vastu, pöörates samuti 0:3 kaotusseisu 4:3 võiduks.

Inglismaa kõrgliigas jätkab Bournemouth 35 punktiga 13. real. Luton on 18. kohal ehk väljalangemistsoonis 21 silmaga.