22-aastane Perrot polnud varem tippkonkurentsis individuaalvõistlustel pjedestaali kõrgeimale astmele pääsenud, kokku oli tal poodiumikoht vaid üks. Salt Lake City olümpiaradadel peetud etapil läbis ta mõlemad lasketiirud puhtalt. Perrot edestas kahel korral eksinud kaasmaalast Emilien Jacquelini 3,9 sekundiga.

Prantslastele oleks pidanud kuuluma lausa kolmikvõit, aga Quentin Fillon Maillet jättis püstitiiru järel trahviringile minemata. Kohtunikud määrasid talle kaheminutilise karistuse ja seega pidi ta leppima 31. kohaga. Läinuks Fillon Maillet korrektselt trahviringile, võitnuks ta suure tõenäosusega etapi – tema edu Perrot’ ees oli finišis ilma karistuseta 25,2 sekundit, 150-meetrise trahviringi läbimisele kulub umbes 20-22 sekundit.

Fillon Maillet eksimuse kasutas oskuslikult ära 24-aastane norralane Johan-Olav Botn, kes oli seni MK-sarjas kaasa teinud vaid kahel korral. 100 sportlase seas 98ndana rajale läinud Botn lasi kõik kümme märki alla, kaotas Perrot’le 11,3 sekundiga ja tuli kolmandaks.

Kõik märgid – kusjuures MK-karjääri jooksul individuaalvõistlustel esimest korda – sai alla ka Kristo Siimer. Ta kaotas Perrot’le 59,2 sekundiga, tasuks 18. koht ja karjääri esimesed 23 MK-punkti. 24-aastane Siimer sai tänavusel Nove Mesto MM-il 20 km tavadistantsil 14. koha, aga maailmameistrivõistluste tulemused MK-arvestusse ei lähe.

Kaks trahviringi teinud Rene Zahkna sai 44. koha (+1.55,7), MK-sarja individuaalvõistlustel debüteerinud 18-aastane Jakob Kulbin tabas kõik märgid peale ühe ning jagas 48. kohta (+2.01). Pühapäevasesse jälitussõitu ei pääsenud Eesti koondislastest vaid Raido Ränkel, kes eksis neljal korral ja lõpetas 74. positsioonil (+2.37,5).

Meeste sprindi tulemused:

Meeste sprint.

Lisaks Eesti aja järgi kell 19.50 algavale meeste 12,5 km jälitussõidule peetakse pühapäeval kell 18 naiste 10 km jälitussõit. Eesti koondislastest asuvad sprindi tulemuste põhjal võistlustulle Tuuli Tomingas (10. koht), Regina Ermits (15. koht) ja Johanna Talihärm (50. koht).