Enne laupäevast mängu oli Läti Ülikoolil kirjas vaid kolm võitu, nende viimane õnnestumine pärines novembri keskpaigast, kui nad alistasid Kalev/Snabbi. Rimi Olimpiskais centrs saalis said paremini minema noored lätlased, kes võitsid avaveerandi 22:19.

Teise neljandiku lõpuks Keila siiski kosus ning pikemale mõttepausile läksid külalised 41:38 seisult. Teisel poolajal käis eduseis käest kätte, kolm ja pool minutit enne normaalaja lõppu oli tablool 66:66 viik. Aga Rihards Aleksandrovsi vedamisel said lätlased seejärel väikese edumaa ning Keila kaotas matši lõppeks 74:79.

Keila parimana jäi Karlis Zunda arvele 23 punkti, üheksa lauda, kolm korvisöötu ja viis vaheltlõiget. Kevin Johnson toetas teda 15 ning Kristen Kasemets ja Andrii Mõronenko mõlemad kümne punktiga. Võõrustajate poolel tegi enim pahandust Aleksandrovs, kes viskas 22 punkti ja võttis maha 13 lauda.

Hooaja neljanda võitu võtnud Läti Ülikool tõusis Kalev/Snabbi ette eelviimaseks, Keila on tabeli 12. real.