Kui Liepaja võis veel mõned nädalad tagasi unistada kaheksa sekka ehk kohamängudele jõudmisest, siis matši võõrustanud Kalev läks matšile vastu liiga punase laternana. Tallinlased kaotasid 62 pealtvaataja ees avaveerandi 20:21, aga järgmisel kümnel minutil said nad lippama nii kaitse kui ka rünnaku. Kahe poolajal vahelisele puhkusele läksid Kalle Klandorfi hoolealused juba 47:34 eduseisus.

Teiselgi poolajal hoidis Kalev kindlalt eduseisu ja tallinlased said 22 kaotuse kõrvale hooaja neljanda võidu skooriga 85:77. Kalev/Snabbi edule ladus põhja suurepärane kolmeste tabavus, sest nende mängijad sopsasid 22-st kaugviskest lausa 13. Sealjuures vähemalt ühe kaugviske tabasid seitse eri meest ning suurem osa eksimustest tuli viimasel veerandil, kui asjad olid juba üsna klaarid.

Kaheksa mehega mängule tulnud Kalevi parimana viskas Bailey Hardy 21 punkti, Daquan Lilly toetas teda 15 ja Mario Paiste 14-ga. Liepajat tassis 29 silma kogunud saanud Emils Krumins