Kalev/Snabb püsis terve mängu vältel haardeulatuses - avaveerand kaotati 20:23, esimene poolaeg 43:48 ja kolmanda veerandi järel oldi taga 58:65.

Lõpuveerandi alguses suutis kodumeeskond jõuda viigini 67:67, ent siis pani Ventspils teise käigu sisse ja tegi 12:0 spurdiga otsustava äramineku.

Kalevi parimad olid Toomas Raadik 17 punkti ja kuue lauapalliga ning Mario Paiste 13 silmaga. Nii Cameron Campbell, Daquan Romel Lilly kui Bailey Joel Hardy tõid võrdselt 10 punkti.

Ventspilsi poolel oli resultatiivseim 20 punkti visanud Ishmael El-Amin.

Mõlema meeskonna kaugvisete tabavusprotsent oli täna ülikehv - Kalevil 15% (3/19) ja Ventspilsil 17% (5/28). Lauavõitlus kuulus lätlastele 49:35.

Mõlemal meeskonnal jääb põhiturniiri lõpuni veel viis kohtumist. Kui Kalev/Snabb on kolme võidu ja 22 kaotusega eelviimasel ehk 15. tabelireal, siis Ventspils (18-7) hoiab neljandat positsiooni.

Hooaja esimese omavahelise mängu võitis Ventspils kodusaalis 93:86.