Shamrock Rovers asus 59. minutil Darragh Burnsi tabamusest juhtima, kuid 72. minutil viigistas Patrick Hoban penaltist seisu ning 84. minutil viis Danny Mullen külalised juhtima. Teisel üleminutil saabus Poomi tähetund, kui ta suunas peaga väravasse Burnsi tsenderduse.

Poom tegi kodumeeskonna ridades kaasa kogu kohtumise.

Sten Reinkorti, Martin Milleri ja Michael Lilanderi tööandja Bohemians kaotas võõrsil Drogheda Unitedile 1:2. Kõik kolm eestlast kuulusid algkoosseisu. Lilander mängis kõik 90 minutit, Miller võeti puhkama 62. ja Reinkort 46. minutil.

Bohemians on kolme kohtumisega teeninud neli punkti, mis annab neile kuuenda koha. Tiitlikaitsja Shamrock Rovers on kolme matšiga kogunud kaks punkti, kümne klubi konkurentsis hoitakse üheksandat positsiooni.