Koduväljakul mänginud Köln jäi juba 14. minutil vähemusse, kui Jan Thielmann sai Granit Xhaka vastu tehtud vea eest punase kaardi.

Bayeri väravaarve avas 37. minutil Jeremie Frimpong. Lõppseisu vormistas Alex Grimaldo teisel poolajal.

Kuna Müncheni Bayern piirdus reedel Freiburgi vastu 2:2 viigiga, kasvas Xabi Alonso juhendatava Bayeri edu tiitlikaitsja ees juba kümnele punktile.

„Mõned mängud on veel mängida. Oleme varem näinud, mis veel juhtuda võib. Oluline on säilitada fookus,“ ütles Bayeri kaitsja Jonathan Tah kohtumise järel.

Sel hooajal kaotuseta püsiva Bayeri arvel on Bundesligas 64 punkti, Bayernil on 54 silma. Kolmas on Stuttgart (50) ja neljas Dortmundi Borussia (44). Hooaja lõpuni jääb kümme vooru.