TalTech alustas kohtumist paremini ja võitis avaveerandi 28:16. Poolajapausiks vähenes külaliste edu kuuele punktile, kuid viimase veerandaja eel juhtis TalTech taas kümne silmaga ja lõpuks teeniti 81:68 võit.

Teise veerandaja keskel jäi TalTech ilma oma liidrist Kasper Suurorust - Eesti koondise tagamees vigastas läbimurdel vastasega kokku põrgates tugevalt hüppeliigest ning tema jaoks oli mäng sellega lõppenud.

Võitjate parimana viskas Oliver Metsalu 26 punkti. Gregor Kuuba lisas 15 ning Gregor Ilves 12 silma. Liepaja kasuks tõi Reinis Avotins 16 punkti.

Liigatabelis kerkis TalTech 12 võidu ja 14 kaotusega üheksandaks. Viimast play-off’i viivat kaheksandat kohta hoiab hetkel Pärnu Sadam (13-12). TalTechi järel on kümnes Rapla (11-14), 11. Liepaja (10-15) ja 12. Keila (9-16).

Teises pühapäeval peetud kohtumises alistas Kalev/Cramo võõrsil Viimsi 90:75.