Valencia läks kohtumist 2:0 juhtima Hugo Duro ja ukrainalse Roman Jaremtšuki 27. ja 30. minuti väravatest. Avapoolaja viiendal üleminutil lõi Vinicius Junior Realil ühe värava tagasi ning 76. minutil lõi brasiillane tabloole ka viiginumbrid.

Kuuendal üleminutil oli pall Bellinghami pealöögist taas Valencia võrgus, kuid peakohtunik Gil Manzano oli enne tsenderdust kohtumise lõppenuks vilistanud. Kohtunik piirati Reali mängijate ja abipersonali poolt ümber ning Bellingham sai protestimise eest punase kaardi.

Seejuures oli Bellingham just selles mängus naasnud kolmenädalaselt vigastuspausilt.

Mängu lõpus sai raske jalavigastuse Valencia poolkaitsja Mouctar Diakhaby, kes põrkas kokku Reali poolkaitsja Djani Tchouameniga. Guinea päritolu prantslane lahkus 89. minutil väljakult kanderaamil.

Real jätkab 66 punktiga La Liga tabeli tipus. Girona hoiab 59 punktiga teist, Barcelona 57 punktiga kolmandat kohta. Valencia on 37 silmaga üheksas.