Detsembris samade meeskondade osalusel toimunud Aadu Luukase karikasarja finaali võitis 3:2 Tartu.

Mängu murdepunktiks osutus neljanda geimi lõpp. Tartu juhtis 18:16, kui algas Eesti koondise temporündaja Marx Aru soolo, alustades punktist, mis tõi tabloole 18:17 kuni serviseeriani, mis lõppes alles TalTechi 21:19 eduseisus Aru enda serviveaga. Tartu sellest ehmatusest enam ei toibunudki, vaid jäi ka otsustavas geimis 5:10 taha.

Selver/TalTechi parimana tõi austraallasest diagonaalründaja Matthew Aubrey 18 punkti (kasutegur +11), otsustavas geimis ilma teinud ja ka matšpalli realiseerinud Tristan Täht lisas 16 (+7), Keith Pupart 15 punkti (+6). Aru arvele jäi 11 silma.

Üleplatsimees oli Tartu temporündaja Mart Naaber 20 punktiga (+16), Timo Ander Lõhmus lisas 19 (+18) ja Andris Širjakovs 10 (+1) punktiga. Blokist sai Selver 10, Tartu 11 punkti, servist vastavalt 6 ja 7. Võitjate rünnakuprotsent oli 47% ja vastuvõtt 44%, hõbemedalistidel 45% ja 39%.

Pronksmedalid ja neljas koht kuulusid Läti klubidele. Eile Selver/TalTechile 0:3 kaotanud Jekabpils/Luši oli täna ise sama suurelt üle Daugavpils/Erzezemest, võites geimid 25:18, 25:19, 25:22.