Suvepealinlased alustasid 695 pealtvaataja silme all kohtumist üsna kahvatult, sest nad avaveerandil tabasid 16 viskest vaid neli, tegid viis pallikaotust, lasid vastasel noppida kuus ründelauda ning kümne minuti järel olid tablool kodumeeskonna poolt vaadatuna 10:16. Teiselgi veerandil tabasid pärnakad viskeid 25%-ga, aga mitmed nopitud ründelauad hoidsid neid pikalt ühe-kahe punkti kaugusel, aga poolaja lõpp kuulus taas külalistele ning pikemale mõttepausile läksid meeskonnad 26:35 seisult.

Samas taktis jätkus mäng mõttepausi järel, sest otsustava veerandi eel oli seis 43:51. Neljandal veerandil otsis Pärnu rohkem võimalusi korvi allla, kuus ja pool minutit enne normaalja lõppu jõudsid nad silma kaugusele, 51 sekundit enne nomaalaja lõppu läksid nad esmakordselt juhtima ning lõpuks keerasidki pärnakad kohtumise 69:64 võiduga enda kasuks.