„Ideaalne, olen esitusega väga rahul. Curro Torrese juhendamise ajal kindlasti parim mäng,“ tõdes matši järel Levadia keskkaitsja Rasmus Peetson. „Oleme teinud eelmisest aastast korrektuurid, näiteks 2:0 seisult lasime tagasi lüüa ja asjad läksid nugade peale. Täna mängisime kõik 90 minutit väga tõsiselt.“

Superkarikafinaalis Florale hambaid näidanud Trans jäi meistriliiga avamängus üpris hambutuks. Juba viiendal minutil korjasid nad võrgust esimese palli, kui Joao Pedro saatis karituslöögi viiekastijoonele ja üksi unustatud Peetson saatis palli muretult võrku. Teine tabamus sündis 26. minutil, mil Ioan Yakovlev andis vasakult äärelt madala söödu teise lainesse, kust Mihkel Ainsalu lõi nahkkera ühe puutega ristnurka.

40. minutil kaotas Trans enda väljakupoolel palli, Richie Musaba saatis Felipe Felicio väravavahiga silmitsi ning Brasiilia ründaja saatis nahkkera kindlalt võrku. Teisel poolajal läksid asjad Sportland Arenal juba päris lappesse.

Täistunnil võttis karistusala joone lähistel Transi kaitsja maha Richie Musaba, valjult protestinud piirilinna meeskonna peatreener Aleksei Jerjomenko sai punase ning Til Mavretic saatis 62. minutil penalti võrku. Möödus kümmkond sekundit ning lõi Felipe Felicio oma teise ja 6:0 lõppseisu vormistas 70. minutil Richie Musaba.

Meistriliiga avavoorule tõmmatakse joon alla pühapäeval, kui kell 12.30 võõrustab Tallinna Kalev Tartu Tammekat ning 14.30 Pärnu Vaprus Paide Linnameeskonda.