Võimsas hoos oli Bucksi äss Giannis Antetokounmpo, kes tõi 46 punkti, 16 lauapalli ja kuus resultatiivset söötu. Damian Lillard jõudis 16 ja Patrick Beverley 14 punktini.

Bucks juhtis poolajavileks 14 punktiga ja tegi kolmandal veerandil, kui Bulls oli vahe vähendanud kaheksale punktile, 17:0 vahespurdi.

Bullsi parimana viskas Coby White 22 punkti, Nikola Vucevic panustas 17 silma ja üheksa punkti.

Drell täna Bullsi koosseisu ei kuulunud, sest aitas Windy City Bullsi NBA G-liigas 117:87 võidule G League Invite`i vastu. Eestlane kogus 24 minutiga 11 punkti (kahesed 4/7, kolmesed 1/4), kaheksa lauapalli, viis resultatiivset söötu, kaks vaheltlõiget ja ühe kulbi.

Luka Doncic viskas läinud öösel Boston Celticsi vastu 37 punkti, kuid Dallas Mavericksi see kaotusest ei päästnud. Celticsi võitu (138:110) andis suurima panuse Jayson Tatum, kes viskas 32 punkti.

Golden State Warriors sai Stephen Curry 25 punkti abil jagu Toronto Raptorsist 120:105.