Christian Gunter viis kodus mänginud Freiburgi 12. minutil juhtima, kuid Bayern suutis vastata kahe väravaga. Mathys Tel viigistas 35. minutil ja Jamal Musiala viis veerand tundi enne lõppu külalised juhtima.

Tabeli keskpaika kuuluv Freiburg päästis viigipunkti 87. minutil, kui sihile jõudis Lucas Holer.

„Mängisime täiesti ilma struktuurita. Me ei olnud distsiplineeritud. Me ei olnud oma positsioonidel, kaotasime edasi liikudes palli ja lasime neil vasturünnakuid teha. See polnud tahtmise küsimus, esimesed pooltunnid mängisime mõtlematult,“ kritiseeris Bayerni peatreener Thomas Tuchel oma meeskonna mängu avapoolajal.

Bayern kaotab nüüd liidrile Leverkuseni Bayerile, kes mängib selle vooru mängu pühapäeval Kölniga, seitsme punktiga.

Juba teisipäeval seisab Bayernil ees ülioluline Meistrite liiga mäng Lazioga. Kaheksandikfinaali avakohtumise kaotasid sakslased Itaalias 0:1.