20-aastase ääremängija arvele kogunes 22 punkti, ta tabas kahepunktiviskeid üheksast kaheksa, kolmeseid kolmest kaks. Meeskonna teise poolaja kaitsemäng ei lubanud avapoolaja järel kolme punktiga juhtinud TalTechil aga võitu vormistada - teine poolaeg kaotati 39:53, kohtumine 90:101.

Oliver Metsalu lisas TalTechi poolel 16, Gregor Ilves 11, Kasper Suurorg ja Taavi Jurkatamm 10 punkti. Vastaste parim oli Ishmael El-Amin 25 punktiga.

Play-offi koha eest võitlev TalTech asub turniiritabelis 11 võidu ja 14 kaotusega üheksandal kohal, viimast veerandfinaalikohta hoidval Pärnu Sadamal on võite-kaotusi 12-12.

Viimasest seitsmest mängust vaid ühe võitnud TalTechi jaoks jätkub „Läti-turnee“ pühapäeval, kui kohtutakse lähirivaal Liepajaga.