Pärnu oli avapoolajal hädas visketabavusega, sest kodumeeskond tabas 36-st viskest vaid üheksa, sealjuures läbis kümnest teele pandud kaugviskest vaid üks rõnga. Suvepealinlased kaotas avaveerandi 10:16 ning pikemale mõttepausile läksid nad seisult 26:35.

Kolmandal veerandi keskpaigas jäi Pärnu kõige halvemal juhul tosina silmaga kaotusseisu, aga seejärel sai kodumeeskond mängu lippama. Matši saatus otsustati viimasel minutil, võidukorviks osutus Troy Barniese sopsav kaugvise, mis viis pärnakad pool minutit enne normaalaja lõppu juhtima 66:64. Lõppseisu 69:64 vormistas vabaviskejoonelt Isaiah Hart.

Võitjate parimatena tõid Isaiah Hart 22 ja Menno Dijkstra 13 punkt, Zelli parim oli Isiah Osborne 21-ga. 25 mängust 13 võitnud Pärnu hoiab Paf liigas kaheksandat kohta.