Kohtumise avaveerand oli punktiderohke ja lõppes Baskonia 34:32 juhtimisel. Teist veerandaega alustas paremini kodumeeskond. Kui parimal juhul kasvatati eduseis 7-punktiliseks, siis poolajapausile mindi 55:54 juhtimisel.

Baskonia alustas teist poolaega 7:1 spurdiga, millega mindi omakorda kuue punktiga juhtima. Järgnenud kolmanda veerandaja minutid kulgesid punkt-punkti rütmis ning viimase neljandiku eel oli seis viigis 78:78.

Fenerbahce käristas neljanda veerandaja esimeste minutitega kiirelt vahe 10-punktiliseks. Baskonia suutis selle parimal juhul vähendada küll neljale, kuid lõpuminutitel näitas kindlamat minekut siiski kodumeeskond. Võit kirjutati tabelisse numbritega 111:96.

Fenerbahce parim oli Nigel Hayes, kes viskas 19 punkti, noppis kaks lauapalli ja jagas neli resultatiivset söötu. Baskonia resultatiivseimaks tõusis Vanja Marinkovic 18 silmaga. Kotsar teenis mänguaega veidi üle 10 minuti, kogudes statistikasse kaks punkti ja ühe lauapalli. Raieste platsile ei pääsenud.

Baskonia jagab Euroliigas 14 võidu ja 13 kaotusega 8.-9. kohta. Fanarbahce on 16 võidu ja 11 kaotusega kuuendal kohal.