Balti liiga põhiturniiri neljandal kohal lõpetanud HC Panter läks veerandfinaalseeria avamängus kokku põhiturniiri viienda satsi HK Prizmaga. Sealjuured olid kaks meeskonda varem kohtunud neli korda ning alati osutus võitjaks kodumeeskond. Too muster sai kahjuks laupäeval läbi. Läti meeskond alustas tormiliselt, sest nad sai kohe kohtumise alguses mängulise ülekaalu ja Emils Ezitis viis külalised teiseks minutiks juhtima.

Teise kolmandiku keskpaigas pantrid viigistasid, kui Danil Tsarkovskõi ja Nikita Puzakovi eeltöö vormistas väravaks Daniil Fursa. Kuid viimase pausi eel skooris Prizma poolelt Kristers Bormanis.

Otsustaval kolmandikul kordus sama stsenaarium, sest Rasmus Kiik skooris Jegor Proskurini ja Silver Kerna eeltööst, aga mõne minuti pärast viskas Prizma 3:2 võiduvärava Edijs Brahmanis. Veerandfinaalseeriad mängitakse kolme võiduni, kõik HC Panteri kohtumised on otsepildis nähtavad Delfi TV-s.