Kui mullu alistas Flora avamatšis Harju JK Laagri 4:0, siis reede õhtul nägi publik mõnevõrra võrdsemat mängu. Klubijalgpalliaasta esimese nurga- ja pealelöögi sai neljandal minutil kirja Flora, kui United klaaris korneri kastist välja ning võõrustajate paremkaistja Kristo Hussar virutas nahkkera paarikümnelt meetrilt selgelt mööda. Esimesel 20. minutil kohtumine siiski hoogu üles ei saanud, sest rütmi rikkusid mängijate tehnikapraak, kaks arsti sekkumist vajanud vigastuspausi ning Flora fännisektoris põlema pandud pürotehnika, mistõttu vilemees Kristo Tohver ootas koos mängijatega mõne minuti tossu hajumist.

Sihile jõudis Flora esmakordselt 25. minutil, kui poolkiirest pääses paremalt äärelt jooksu Rauno Alliku, kelle terava värava ette palli saatis libisemise pealt võrku eelmise hooaja põlvevigastuse tõttu sisuliselt vahele jätnud Markus Soomets. Seejärel andsid võõrustajad kõvasti tuld ja nõmmekatel oli probleeme üle poole platsi saamisega. Avapoolaja neljandal lisaminutil saatiski Flora vasakkaitsja Robert Veering kaitseliini taha jooksu Mark Anders Lepiku, kes viis valitsevad tšempionid pikemaks mõttepausiks 2:0 ette.