Kolmapäeva õhtul tuli Liverpool väljakule FA Cupi viienda ringi kohtumises, kus mängiti Southampton üle 3:0. Seejuures tuleb märkida, et tavapärastest põhimeestest kuulus algrivistusse ainult Virgil van Dijk. Põhikoosseisu piiril olevatest meestest olid põhirivistuses veel Joe Gomes, Cody Gakpo ja Kostas Tsimikas. Edasi said võimaluse juba noored.

Väravate löömise võtsid sel korral enda peale 18-aastased ründajad. 44. minutil avas kohtumise skoori Walesist pärit ründaja Lewis Koumas. 73. ja 88. minutil vormitas lõppseisu vahetusest sekkunud inglane Jayden Danns.

Kolmapäeva õhtul teenisid viiendas ringis võidu ka Londoni Chelsea, Manchester United ja Wolverhampton Wanderers. Chelsea alistas 3:2 Leeds Unitedi, ManUnited seljatas Nottingham Foresti 1:0 ja Wolverhampton oli Brighton & Hove Albionist üle 1:0.

FA Cup jätkub nüüd 16. märtsil veerandfinaalidega.