Eesti oli kohtumises ründavamaks pooleks, kui avapoolajal õnnestus eestlannadel tekitada kolm–neli ohtlikku momenti, samal ajal kui vastane pääses löögile vaid korra. Oma võimalus pakuti Eestile juba kohtumise üheksandal sekundil, kui Liisa Merisalu vastaste vahelt läbi pääses ning end löögile mängis, kuid tulemust see endaga kaasa ei toonud, vahendab EJL.

Viiendal minutil oli värava ees võimalus Vlada Kubassoval, kuid löök tabas latti. 33. minutil pääses Kairi Himanen karistuslöögijärgselt peaga löögile, kuid Hongkongi kaitsemängijad olid valvel ning hoidsid oma seljataguse puhtana. Vaheajale läksid naiskonnad väravateta viigiseisul.

Teine kolmveerandtund algas sarnase mängupildiga nagu esimene – Eesti leidis vastase liinide vahelt vaba ruumi, kus end rünnakule pressida. Poolaja esimene paljulubav moment tekkis 60. mänguminutil, kui Kristina Teern paremalt äärelt palli kasti tsenderdas ning Mari Liis Lillemäe esimese puutega löögile pääses, kuid Hongkongi puurilukk oli jaol. Eesti lõi juhttabamuse ja ühtlasi ka mängu otsustava tabamuse 72. minutil, kui karistuslöögist sahistas väravavõrku Annegret Kala. Kala jaoks oli tegu tema esimese väravaga naiste koondise särgis.

Poolaja lõpus tahtis Hongkong veel Eestit karistuslöögi järel vastu nõelata, kuid väravasuud kaitsnud Karina Kork oli oma ülesannete kõrgusel ning viigiväravat vastastele ei lubanud. Niisiis võtsid eestlanna Hongkongi üle 1:0 võidu.

Alanyas toimuval Turkish Women’s Cup turniiril osaleb Eesti naiste koondis teist järjestikust aastat. Tänavuse aasta esimene kohtumine toimus 21. veebruaril India koondise vastu, kus tunnistati vastaste 4:3 paremust. Kolm päeva hiljem, 24. veebruaril läks Eesti vastamisi Kosovoga, kellele alistuti tulemusega 0:3.