Kodune hooaeg algas tänavu Viljandis, kus Männimäe jalgpallihallis alistas FC Flora Superkarika finaalis Narva Transi. 2:2 lõppenud normaalaja järel jäi Flora penaltiseerias peale 5:3.

Flora alustas kohtumist hoogsalt ning Vladislav Kreida tsenderduse järel saatis Markkus Seppk juba 4. minutil palli peaga väravasse. 7. minutil oli Seppik taas aktsioonis, sel korral tabas ta kõrge jalaga Transi mängumeest Mark Maksimkinit näo piirkonda. Kohtunik Joonas Janovits näitas trahvikasti lähistel tehtud vea eest kollast kaarti. Hilisemad kordused ja kommentaarid viitasid, et õiglasem oleks olnud anda punane kaart. VAR antud olukorras aga õigusemõistjat kaamera juurde ei kutsunud.

39. minutil realiseeris Flora kiire vasturünnaku ning Mark Anders Lepik tegi seisuks 2:0. Järgmine kord hakkas juhtuma lõpuvile eel. Esmalt lõi Jegor Žuravljov kauglöögist esimese tagasi. Seejärel tegi Kreida aga vea Zakaria Beglarišvili vastu ning viiendal üleminutil saatis Sergo Kuhhianidze penaltipunktilt palli võrku.

Superkarika finaalis normaalajale lisaaega ei järgne ning kohe asuti lööma penalteid. Ainsana eksis Transi neljas lööja Shalva Burjanadze, kes tabas posti. Flora poolel lõi otsustava pall võrku Kreida.