Superkarika finaalis kohtusid mullune Premium liiga tšempion Flora ja Evald Tipneri karikavõistluste tšempion Narva Trans. Kohtumise avaväravat ei pidanud kaua ootama. 7. minutil andis karistuslöögist täpse tsenderduse värava alla Vladislav Kreida, mille suunas võrku Markkus Sepik.

Flora värava järel muutus aktiivsemaks pooleks Narva ning juba mõni minut hiljem oldi lähedal viigiväravale, kui Zakaria Beglarishvili karistuslöögi tõi lati alt ära Kristen Lapa. Avapoolaja lõpus nõelas aga Tallinna klubi kontrarünnakust, minnes Mark Anders Lepiku tabamuse järel poolajapausile 2:0 eduseisus.

Narva jätkas teisel poolajal värava otsimist, kuid Flora kaitse püsis. Piirilinna klubi lootuskiir tärkas 90. minutil, mil suurepärase kauglöögi saatis väravasse Egor Zuravjov. Mängule lisati neli lisaminutit, millest kolmandal saatsid narvakad karistusalasse pika audi sisseviske. Palli sai jalale Beglarishvili, kelle Kreida veaga maha võttis ning sellega Narvale penalti kinkis. Punkti taha asus Sergo Kukhianidze, kelle täpne penalti kohtumise viigistas

Otsustavas penaltiseerias langes patuoinaks Shalva Burjanadze, kes eksis Narva neljanda lööjana. Kuna kõik viis Flora mängijat olid penaltiseerias täpsed, teenis valitsev Eesti meister 5:3 võidu.