Kohtumist alustas paremini West Virginia, minnes Kriisa ja RaeQuan Battle´i kolmepunktivisetest kiirelt 6:0 juhtima. Külalismeeskonna eduseis kahanes aga peagi ning esimese poolaja järel juhtis Iowa State 40:30.

West Virginia vähendas teise poolaja esimeste minutitega kaotusseisu neljale punktile ning mõni minut hiljem jõuti ka 48:48 viigiseisuni. Otsustavat pööret siiski teha ei suudetud. lõpuminutitel näitasid paremat kindlust Iowa State´i pallurid, kirjutades tabelisse 71:64 võidu.

Kerr Kriisa teenis mänguaega 36 minutit, visates selle ajaga 12 punkti (kolmesed 4/7). Lisaks kogunes eestlase saldosse kaks resultatiivset söötu, üks vaheltlõige ja viis pallikaotust. Sarnaselt eestlasele viskas West Virginia eest 12 silma Kobe Johnson. Võitjate resultatiivseim oli Tamin Lipsey 14 punktiga.

West Virginia jätkab Big 12 konverentsis nelja võidu ja 10 kaotusega viimasel ehk 14. kohal. Iowa State on 10 võidu ja nelja kaotusega teine.