Möödunud hooajal MLS-i play-off´ist välja jäänud Inter haaras kohtumise juhtohjad 39. minutil, kui Lionel Messi söödu järel suunas nahkkera võrku soomlane Robert Taylor.

Teisel poolajal oli domineerivamaks pooleks Salt Lake, kuid võõrustajate väravalukku lahti muukida ei suudetud. Kohtumise 83. minutil nõelas hoopis Inter, kindlustades Diego Gomezi tabamusest 2:0 võidu.

Florida poolsaarel tegi ööl vastu neljapäeva MLS-i debüüdi 37-aastane aastane Uruguay koondise ründaja Luis Suarez. 2014. kuni 2020. aastani esindasid Suarez ja Messi teatavasti Hispaania suurklubi Barcelonat. Nüüd, neli aastat hiljem, hakkavad kaks meest purustama koos väravavõrke ookeani taga USA-s.

Interi lootsil Gerardo Martinol jagus suure osa hooajaeelsetest mängudest vahele jätnud Messi kohta vaid kiidusõnu. „Ta oli väljakul endale omaselt vaba, näidates kvaliteeti ja kiirust,“ analüüsis USA klubi peatreener. „Messi ja Suarez tunnevad üksteist väga hästi, kuid peame taastama kahe mehe vahelise sünergia, mis töötas toona Barcelonas.“

Interi järgmine kohtumine MLS-is toimub ööl vastu pühapäeva, kui sõidetakse külla Los Angeles Galaxyle.