Rapla kaotas Ogrele avaveerandi 20:22, kuid suutis teisel perioodil lätlased vaid 12 punkti peal hoida ja läks poolajapausile eduseisus 39:34. Kolmanda veerandi lõpuks olid tablool viiginumbrid 51:51.

Tasavägisel lõpuperioodil pani kodumeeskond paremuse maksma viimase nelja minutiga, kui 58:60 kaotusseisult tehti 14:1 lõpuspurt.

Vaid kaheksa mehega mänginud Rapla resultatiivseim oli Martin Paasoja 17 punktiga. Volodõmõr Ševtšenko kogus 16 silma. Tormi Niits ja Eric Hunter panustasid mõlemad võitu 13 punkti.

Raplal on nüüd 9 võitu ja 14 kaotust, millega tõusti 11. kohale. Brett Nõmme käe all on viimasest kaheksast liigamängust teenitud viis võitu.

Ogre jätkab seitsmendana, neil on tabelis 13 võitu ja 11 kaotust.

Rapla ja Ogre vaheline kohtumine pidi algselt toimuma kuuendal veebruaril, kuid Eesti klubi tabas gripilaine, mistõttu nihutati mängu toimumisaega.

Rapla ja Ogre olid omavahel sel hooaja korra kohtunud, kui hooaja avamängus teenis 77:75 võidu Eesti klubi.